Pomáhat zlepšovat vnitřní
motivaci,efektivitu práce
a spokojenost jednotlivců
a lidí ve firmách.


GrowJOB Institute

vize a mise

GrowJOB Institute


Jako lektorka a konzultantka jsem součástí vzdělávacího institutu GrowJOB od roku 2013, kdy se potkala moje vášeň pro vzdělávání, s vizí a misí GrowJOBu. A to je pomáhat zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

V GrowJOBu totiž převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové firmy a společnosti, skrze které se snažíme přispívat k budování hodnotového Česka.

V rámci GrowJOB Institutu se věnuji zejména školením ve firmách, ale můžete mě potkat také na některém z veřejných školení a konferencí. Pokud chcete jít se svým rozvojem víc do hloubky, tak doporučuji osobní konzultace.

V GrowJOB Institutu jsem, kromě své lektorké činnosti, odpovědná za obsahovou kvalitu školených témat a rozvoj portálu EDUmame.cz. Ten je online vzdělávací platformou, která vás učí dovednostem potřebným pro život ve 21. století.

Jakou formu může mít
vzdělávání od GrowJOBu


Konec prokrastinace
Přednáška

40 lidí a více

45min - 2,5 hodiny

Přednáška má za cíl inspirovat, pobavit a vzdělat. Zapojení účastníků je ve formě posluchačů, diskuze je možná po skončení přednášky.

Konec prokrastinace
Workshop

12 - 25 účastníků

2,5 - 8 hodin

Vybrané téma je možné probrat více do hloubky, je zde prostor pro skupinovou diskuzi v průběhu celého workshopu.

Konec prokrastinace
Akademie

15 - 25 účastníků

3 - 5 setkání

Série kratších workshopů s časovými rozestupy. Účastníci mají možnost vstřebat informace mezi jednotlivými tématy.

Konec prokrastinace
Webinář

5 - 1000 lidí

obvykle 2 hodiny

Webinář lze uspořádat ve formě přednášky, workshopu i akademie.

Konec prokrastinace
Osobní konzultace

jeden na jednoho

délka obvykle 1,5 hod.

Naprosté nasměrování pozornosti na jednoho člověka v celé své individualitě a jedinečnosti, velmi individuální forma.

Děkuji za kurz, který je plný praktických návodů, jak uchopit, zlepšit, dát smysl.Příjemným způsobem, věrohodně komunikujete osobní zkušenosti. Děkuji za Vaše zaujetí, je evidentní, že to děláte ráda.


Petr H.

Webinář předčil má očekávání. Mám popsané 2 A4 poznámek, Denisa vystihla spoustu věcí, které možná vím, že bych na nich měla pracovat, ale neměla jsem se od čeho odpíchnout. Teď už vím, kde musím začít a jak na to.


Gabriela S.

Do Akademie jsem šel s tím, že si jen aktualizuju svou osobní vizi, ale už první webinář předčil má očekávání. Dozvěděl jsem se spoustu nových konkrétních postupů a zlepšováků pro hledání silných stránek a hlavně jejich hlubší určení v souvislostech. Fakt moc díky!


Jiří G.