Jen jediná osoba
Vám dokáže změnit život.
Vy.


Denisa Dědičová

lektorka a konzultantka

Kdo jsem


Jsem lektorka, konzultantka, autorka několika online vzdělávacích kurzů a zakladatelka módní značky Deedivine. Dělám to, co mě baví a co miluju. Tvořím, vymýšlím, realizuju, vzdělávám, učím a pomáhám lidem být tou nejlepší verzí jich samotných. Ideálně tak, aby se nemuseli měnit, ale aby se posouvali tím směrem, kterým chtějí.

Specializuju se na osobně rozvojová témata, která mají ale i profesní přesah a učím používat praktické nástroje tak, aby se moji klienti na sobě mohli dlouhodobě makat sami.

Ve všech projektech a aktivitách, kterým se věnuju se snažím dělat lidi spokojenější, jak sami se sebou, tak s životem, který žijí.

Lektorka


Ke vzdělávání jsem měla vždycky velmi blízko. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Ale také jsem studovala v Německu na Univerzitě v Bayreuthu a 3 roky strávila ve Španělsku, kde jsem mimo jiné v rámci své pracovní stáže vyučovala didaktiku na Univerzitě v Málaze. Proto je pro mě důležité nejen to, CO předávám, ale hlavně také PROČ a JAK.

Přednášení a vzdělávání se věnuji přes 10 let a rukama mi prošlo tisíce lidí, kteří měli stále podobné problémy s hledáním osobní vize, motivace, sebevědomí, ale i sebediscipliny, nebo životní spokojenosti. Mojí náplní práce není udělat lidi šťastné. Nejsem zmrzlina, abych udělala kohokoliv šťastného na počkání. Mojí hlavní prací je naučit účastníky našich přednášek, webinářů a kurzů používat praktické nástroje tak, aby dokázali přijmout zodpovědnost za svůj vlastní život a pomoct si sami.

Dlouhodobě pracuji taky se školami a univerzitami. Ať už v rámci mého projektu Hodnotový učitel kde pracuji spíš s učiteli, nebo formou dlouhodobé externí spolupráce s univerzitami, kde se snažím pomáhat studentům s rozvojem jejich soft skills. Zejména toho, jak se naučit pracovat sami se sebou tak, aby převzali odpovědnost za svůj vlastní život a motivaci hledali v sobě.

Lektorka - Denisa Dědičová
Denisa Dědičová

Konzultantka


Každý z nás je originál, a proto potřebuje individuální přístup. Osobní konzultace jsou ideální, pokud potřebujete navést v tématech jak osobního, tak firemního růstu. Naučíte se používat konkrétní nástroje k tomu, abyste vše zvládli sami.

Školím převážně velké a středně velké firmy, ale potkat mě můžete i na školeních pro veřejnost nebo konferencích.

Autorka
vzdělávacích kurzů


Ve své práci věřím v dlouhodobost. Proto jsem chtěla vytvořit online vzdělávací kurzy, ke kterým se budete moct pravidelně vracet kdykoliv budete potřebovat. Zhlédnout a zakoupit je můžete na vícero platformách. Buď na Seduo.cz, nebo u nás na EDUmame.cz

Denisa Dědičová
Deedivine - Denisa Dědičová

Zakladatelka módní
značky DEEDIVINE


V Deedivine šijeme pasové sukně na míru a k tomu padnoucí doplňky pro drahé polovičky. Různé střihy, ale myšlenka pořád stejná. Dopřát kvalitu a pocit pohodlí i těm, které si takové sukně nemohou koupit v konfekci. Podpořit hravost, originální eleganci a sebevědomí. Baví mě vymýšlet nové střihy, vybírat látky, komunikovat se zákaznicemi. Hlavně mě ale baví vidět, jak moc velkou radost ten hmatatelný výsledek naší práce udělá.

www.deedivine.cz