Nikdy není pozdě na to
stát se tím, kým byste mohli být.


George Eliot

Každý z nás je originál


A proto potřebuje individuální přístup. Osobní konzultace jsou ideální variantou, pokud potřebujete navést v tématech jak osobního, tak profesního růstu. Posláním konzultací ale není jen klasický koučink, jako spíš to, že se naučíte používat praktické konkrétní nástroje k tomu, abyste vše zvládli z dlouhodobého hlediska sami. Největší přidanou hodnotou je, že vás rovnou budu připravovat na překonávání případných nesnází při aplikaci jednotlivých nástrojů do praxe.

Všemi mými kurzy, workshopy, přednáškami, ale i osobními konzultacemi mi prošlo tisíce lidí, kteří řešili podobné problémy a museli překonávat podobné překážky. Pomohu vám tak ponaučit se z chyb ostatních a dělat postupné kroky, k vaší nejlepší verzi vás samotných, rovnou na čisto a správně.

V dnešní době je velmi vzácné potkat člověka, který dělá ,,svojí věc" s takovým nadšením, upřímností a navíc ještě profesionálně. S Denisou se nyní potkáváme pravidelně a její nezaujatý pohled na věc z druhé strany je pro mne neocenitelný. Díky naším konzultacím dokážu získávat potřebný odstup a pohled z jiného úhlu.


Michal P.

Nesmírně si vážím Denisiny energie, entuziasmu a schopnosti předat věc věcně a s humorem. Jsem vděčná, že jsem v tomhle prazvláštním světě objevila. :)


Michaela J.

S Denisou spolupracujeme už třetím rokem a velmi oceňuju její přístup. Pomáhá mi, když mě učí používat praktické techniky. Necítím se jako na nějaké terapii, ale spíš jako na doučování osobního rozvoje, které je ušité na míru mého života. To mě baví.


Darina S.