Jakákoliv změna
vždy
začíná u nás
samotných

Denisa Dědičová

lektorka a konzultantka

Osobní konzultace
Vzdělávací online kurzy

Kdo jsem?

Jsem lektorka, konzultantka, autorka několika online vzdělávacích kurzů a zakladatelka módní značky Deedivine. Dělám to, co mě baví a co miluju. Tvořím, vymýšlím, realizuju, vzdělávám, učím a pomáhám lidem být tou nejlepší verzí jich samotných. Ideálně tak, aby se nemuseli měnit, ale aby se posouvali tím směrem, kterým chtějí.

Specializuju se na osobně rozvojová témata, která mají ale i profesní přesah a učím používat praktické nástroje tak, aby se moji klienti na sobě mohli dlouhodobě makat sami.

Ve všech projektech a aktivitách, kterým se věnuju se snažím dělat lidi spokojenější, jak sami se sebou, tak s životem, který žijí.

Lektorka

Ke vzdělávání jsem měla vždycky velmi blízko. Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Ale také jsem studovala v Německu na Univerzitě v Bayreuthu a 3 roky strávila ve Španělsku, kde jsem mimo jiné v rámci své pracovní stáže vyučovala didaktiku na Univerzitě v Málaze. Proto je pro mě důležité nejen to, CO předávám, ale hlavně také PROČ a JAK.

Přednášení a vzdělávání se věnuji letos už 12 let a rukama mi prošlo tisíce lidí, kteří měli stále podobné problémy. Jak už s hledáním vlastního potenciálu, osobní vize, motivace, sebevědomí, ale i sebediscipliny, nebo životní spokojenosti. Mojí náplní práce není udělat lidi šťastné. Mojí hlavní prací je naučit účastníky našich přednášek, webinářů a kurzů používat praktické nástroje tak, aby dokázali přijmout zodpovědnost za svůj vlastní život a pomoct si sami.

Dlouhodobě pracuji taky se školami a univerzitami. Působila jsem například jako externí pedagog na UMPRUM, kde jsem studenty posouvala v jejich prezentačních dovednostech. 3 základním školám jsem v průběhu 3 let dělala supervizi k tématu budování růstového nastavení mysli ve výuce.

Mojí hlavní náplní práce je ale školení převážně ve velkých a středně velkých firmách. Potkat mě můžete i na školeních pro veřejnost nebo konferencích.

Přihlášení / registrace
Webináře pro jednotlivce

Konzultantka
ve
firmách

Každá firma, ale i každý jednotlivec, je originál, a proto potřebuje individuální přístup. Proto mi dává velký smysl pracovat s firmami i jednotlivci dlouhodobě. Ve firmách to znamená kvalitní přípravu na školení, školení vytvořené na míru potřebám a následný follow up.

Při práci s jednotlivci se nejčastěji jedná o balíčky konzultací, zaměřené konkrétním směrem podle toho, co daný klient potřebuje a jaké je jeho zadání.

Osobní konzultace jsou ideální, pokud potřebujete navést v tématech jak osobního, tak profesního růstu. Naučíte se používat konkrétní nástroje k tomu, abyste vše zvládli sami. … více (proklik do sekce osobní konzultace)

Autorka
vzdělávacích
kurzů a webinářů

Ve své práci věřím jen ve dvě věci – motivaci a dlouhodobost. Proto jsem chtěla vytvořit online vzdělávací kurzy, ke kterým se budete moct pravidelně vracet kdykoliv budete potřebovat. Zhlédnout a zakoupit je můžete na vícero platformách. … více

Webináře a jejich záznamy, které si můžete zakoupit slouží k těm podobným účelům. Mít to nejnovější know how k tématům, která vás nejvíce zajímají, společně s možností se ptát a sdílet své myšlenky a komentáře. … více

Podcasty a rozhovory Denisa Dedičová

Zakladatelka
módní značky
Deedivine

V Deedivine šijeme pasové sukně na míru a k tomu padnoucí doplňky pro drahé polovičky. Různé střihy, ale myšlenka pořád stejná. Dopřát kvalitu a pocit pohodlí i těm, které si takové sukně nemohou koupit v konfekci. Podpořit hravost, originální eleganci a sebevědomí. Baví mě vymýšlet nové střihy, vybírat látky, komunikovat se zákaznicemi. Hlavně mě ale baví vidět, jak moc velkou radost ten hmatatelný výsledek naší práce udělá. více

Zakladatelka dárkové agentury pro firmy Goodgift.cz

V Good Gift pomáháme zaměstnavatelům udělat radost lidem, na kterých jejich podnikání stojí. Ať už jsou to zaměstnanci, nebo obchodní partneři. Dárky vymyslíme, vytvoříme nabídku v různých cenových relacích, vše vybereme, nakoupíme, zabalíme a doručíme. Vše podle vámi popsaného kontextu a popisu obdarovaného. Snažíme se primárně podporovat lokální tvůrce a české značky a tímto způsobem je propojovat s firmami. více

Denisa Dědičová

Chcete vědět o novinkách a webinářích jako první?