Osobní konzultace

„Nikdy není pozdě na to stát se tím, kým byste mohli být.“

George Eliot

Každý z nás je originál, a proto potřebuje individuální přístup. Osobní konzultace jsou ideální variantou, pokud potřebujete navést v tématech jak osobního, tak profesního růstu.  Posláním konzultací ale není jen klasický koučink, jako spíš to, že se naučíte používat praktické konkrétní nástroje k tomu, abyste vše zvládli z dlouhodobého hlediska sami.  Největší přidanou hodnotou je, že vás rovnou budu připravovat na překonávání případných nesnází při aplikaci jednotlivých nástrojů do praxe. 

Za posledních 12 let všemi mými kurzy, workshopy, přednáškami, ale i osobními konzultacemi mi prošlo tisíce lidí, kteří řešili podobné problémy a museli překonávat podobné překážky. Pomohu vám ponaučit se z chyb ostatních a dělat postupné kroky, k vaší nejlepší verzi vás samotných, rovnou na čisto a správně. 

Životní spokojenost ale nevybudujete během jedné konzultace, proto mi velký smysl dává dlouhodobá spolupráce. Provést vás procesem sebepoznání a dlouhodobě vás podporovat ve vašem rozvoji.

Každý z klientů ale přichází s trochu jiným zadáním, proto si můžete vybrat ze 3 druhů balíčků konzultací, podle tématu, se kterým potřebujete pomoci a na které já se specializuji. 

Praktické informace

Nejčastěji jedná o balíček 3 – 5 – 10 konzultací, které trvají 1,5 hod. Mezi osobně rozvojovými konzultacemi je vhodný 3-4 týdenní rozestup. Vždy v závislosti na tématu, kterému se budeme věnovat a na naší domluvě na první, nezávazné konzultaci.

Osobní konzultace mohou probíhat buď online, nebo osobně. Záleží na Vašich preferencích a možnostech. Za poslední dobu, vzhledem k potřebám mých klientů, konzultuji primárně online a využívám platformu Google Meet.

Ceny konzultací se liší dle balíčku a rozsahu spolupráce – konkrétní podmínky najdete u každého balíčku zvlášť.  

Balíček
osobního
rozvoje

Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano a toužíte po individuálním přístupu, tak jste tady správně.

Balíček
úspěšného
prezentování

Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano a toužíte po individuálním přístupu, tak jste tady správně

Balíček
Business
Development

Pokud jste si alespoň jednou odpověděli ano a toužíte po individuálním přístupu, tak jste tady správně

Nesmírně si vážím Denisiny energie, entuziasmu a schopnosti předat věc věcně a s humorem. Jsem vděčná, že jsem v tomhle prazvláštním světě objevila. 🙂

Michal D.

V dnešní době je velmi vzácné potkat člověka, který dělá „svojí věc“ s takovým nadšením, upřímností a navíc ještě profesionálně. S Denisou se nyní potkáváme pravidelně a její nezaujatý pohled na věc z druhé strany je pro mne neocenitelný. Díky naším konzultacím dokážu získávat potřebný odstup a pohled z jiného úhlu.

Michaela J.

Kurz mě posunul dál a přinesl řadu nových informací a některé mě již známé věci připomněl. Oceňuju příjemné vystupování lektorky a také praktické příklady jak a kdy danou techniku použít. Kurz doporučuju všem.

Darina S.

Chcete vědět o novinkách a webinářích jako první?