Online kurzy

Máte rádi ve vzdělávání své tempo a svůj klid? Tím pádem jsou pro Vás online kurzy ideálním formátem. Vzdělávat se můžete odkudkoliv, kdykoliv a dle vašich preferencí.

Se zakoupením online kurzu získáte časově omezený přístup ke:

Osobní hrdost
a asertivita

Pochybujete občas sami nad sebou? Ovlivňuje vás to, co si o vás myslí ostatní? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra? Neumíte říkat ne? Chtěli byste být v komunikaci víc asertivní, ale nevíte jak na to? Na všechny tyto otázky najdete v tomto kurzu odpovědi. Cílem tohoto kurzu je pomocí praktických a vědou ověřených nástrojů pomoci lidem posilovat míru takzvané osobní hrdosti. Ta je základem zdravé sebedůvěry a pozitivního vnímání sama sebe. Díky ní si člověk dokáže víc vážit sám sebe, nastavit si jasné hranice a snáze překonávat překážky. Osobní hrdost je důležitá k tomu, aby člověk nešel s davem průměrnosti a byl rozhodnější, asertivnější, naučil se říkat ne a lépe zvládal přijmout zpětnou vazbu.

Nauč se
říkat ne

Patříte mezi ty, kteří se bojí postavit se za své vlastní potřeby a hranice? Raději se nepouštíte do konfliktu, protože máte občas strach, že nebudete vědět co říct? Jestli vám to zní povědomě, tak je čas udělat první krok. Naučit se slušně, ale velmi jasně, říkat NE. Uvědomit si, že váš čas je stejně cenný jako čas ostatních, kterým se snažíte vyjít vstříc. Přihlaste se na náš online kurz a naučte se NE mile, ale přesto proaktivně říkat.

Motivace
a smysl v práci

Ztrácíte motivaci a nevíte si rady, jak ji znovu zažehnout? Věnujete až moc velké procento času činnostem, které vám nedávají smysl? Cítíte, že nevyužíváte svůj potenciál na maximum? Motivace je základní stavební kámen ke všem ostatním aktivitám jako je plánování, efektivita nebo produktivita. Ale nezapomínejte, že smysl a motivaci si hledáme a vytváříme sami. Naučte se dlouhodobě budovat vnitřní motivaci, udělejte ze své práce poslání a buďte díky hledání smyslu v životě spokojenější.

Výhody online kurzů

Toto by sa malo vyučovať v každej škole. Konečne mi niekto zodpovedal moje otázky a veľmi jasne, zrozumiteľne a do hĺbky to vysvetlil. Veľká vďaka za to Denisa.

Jana V.

Velmi povedený kurz. Informace dobře strukturované, oceňuji podpůrné dokumenty. Příjemně se poslouchalo 🙂

Tereza H.

S Denisou spolupracujeme už třetím rokem a velmi oceňuju její přístup. Pomáhá mi, když mě učí používat praktické techniky. Necítím se jako na nějaké terapii, ale spíš jako na doučování osobního rozvoje, které je ušité na míru mého života. To mě baví.

Peter L.

Chcete vědět o novinkách a webinářích jako první?