Školení pro jednotlivce

Jediný způsob, jak v tomto světě obstát je dlouhodobé vzdělávání. A to nejen z důvodu profesního, ale zejména osobního. Věřím, že jsme celistvá bytost, která se nevzdělává jen proto, aby byla lepším zaměstnancem, ale hlavně proto, aby byla spokojenějším a vyrovnanějším člověkem. Výsledkem práce na nás samotných tedy není jen to, být pořád “lepší a lepší”, ale být ve svém životě spokojenější, což má nesporný vliv i na naše okolí.

Každý z nás potřebuje trochu jiný formát vzdělávání, proto si můžete vybrat ze tří možností.

  1. online webináře – přednáškové, interaktivní, s možností dotazů a sdílení, nejnovější know how, z pohodlí vašeho domova, s možností záznamu.
  2. online kurzy – přednáškové, kvalitní know how, odkudkoliv, kdykoliv, vaším tempem,.
  3. osobní konzultace – online/onsite, dle vašich potřeb, vašeho zadání, do hloubky, s nástroji na míru, vaším tempem, dle vašich možností

Nestihli jste webinář živě? Zde si můžete dokoupit jeho záznam.

Prezenční školení

Chcete se vzdělávat prezenčně?

Online kurzy

Chcete jít ve svém rozvoji víc do hloubky?

Osobní konzultace

Každý z nás je originál, a proto potřebuje individuální přístup. To, že známe praktické a vědecky ověřené nástroje ještě neznamená, že musí nutně fungovat na každého. Někdy je potřeba nejdřív poznat sám sebe a následně s nástroji pracovat tak, aby nám sloužily a byly pro nás prospěšné. Proto mi dává velký smysl dlouhodobá spolupráce. Provést vás procesem sebepoznání a dlouhodobě vás podporovat ve vašem rozvoji. Každý z klientů ale přichází s trochu jiným zadáním, proto si můžete vybrat ze 3 druhů balíčků konzultací, podle tématu, se kterým potřebujete pomoci a na které já se specializuji.

Chcete vědět o novinkách a webinářích jako první?